Leczenie nadpotliwości - Wrocław, medycyna estetyczna

Leczenie nadpotliwości

Pocenie to prawidłowy proces organizmu. Funkcje termoregulacyjne gruczołów potowych kontroluje współczulny układ nerwowy, zaopatrując gruczoły przez postsynaptyczne włókna cholinergiczne. Mimo iż pocenie jest prawidłowym procesem organizmu, nadmierne pocenie jest dla pacjentów niezmiernie kłopotliwe.
Dowiedz się więcej…
Medycyna estetyczna Wrocław - lipofilling - dr Aleksandra Łuniewska

Lipofilling

Lipofilling – wypełnianie tłuszczem zapadniętych policzków, cieni pod oczami, ścieńczałych ust, wklęsłych skroni, pogłębionych bruzd i zmarszczek, odmładzanie twarzy. Ze względu na występujące w tkance tłuszczowej komórki macierzyste przeszczepy tkanki tłuszczowej nie tylko trwale wypełniają zwiotczałe tkanki, ale również powodują ich regenerację.
Dowiedz się więcej…
Medycyna estetyczna - mezoterapia - dr. Aleksandra Łuniewska, chirurg plastyczny Wrocław

Mezoterapia

Mezoterapia to zabieg polegający na podaniu do skóry substancji leczniczych w celu rewitalizacji i regeneracji skóry. Poprzez dostarczenie skórze substancji odżywczych w odpowiednie miejsca możemy osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry, zapobiegać jej starzeniu oraz zahamować wypadanie włosów czy powstawanie cellulitu.
Dowiedz się więcej…
Medycyna estetyczna - volumetria - dr Aleksandra Łuniewska

Volumetria

W wyniku starzenia się lub znacznego spadku wagi ciała dochodzi do stopniowych ubytków okolicy skroni, kości policzkowych i dolnej części twarzy, jest to związane m.in. ze zmniejszeniem się ilości tkanki tłuszczowej, przez co twarz nabiera starszego wyglądu, sprawia wrażenie bardziej zmęczonej.
Dowiedz się więcej…
Powiększanie i modelowanie ust

Powiększanie i modelowanie ust

Zmysłowe usta są wizytówką naszego wyglądu, często marzymy o zmianie ich kształtu, zarysowaniu konturów, nawilżeniu i nadaniu im większej objętości, efekt ten możemy uzyskać za pomocą kwasu hialuronowego. Modelowanie ust bywa czasami procesem wieloetapowym.
Dowiedz się więcej…
Wypełnianie zmarszczek Medycyna Estetyczna dr Aleksandra Łuniewska

Wypełnianie zmarszczek

Do wypełniania zmarszczek stosuje się preparaty zawierające kwas hialuronowy. Jest to substancja naturalnie występująca w skórze i tkance podskórnej człowieka. Odpowiada ona za nawilżanie i jędrność skóry oraz objętość  tkanki podskórnej.
Dowiedz się więcej…
Botox Wrocław - chirurgia plastyczna, dr. Aleksandra Łuniewska

Korekcja zmarszczek mimicznych

Zabieg z użyciem najlepszych preparatów dostępnych na rynku to jedna z najbardziej skutecznych i bezpiecznych metod korekcji zmarszczek mimicznych twarzy i szyi. Jest on jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na całym świecie.
Dowiedz się więcej…