Facelifting - chirurgia plastyczna Wrocław dr Aleksandra Łuniewska

Facelifting – Lifting twarzy

Facelifting (lifting twarzy) polega na usunięciu nadmiaru skóry z twarzy i szyi oraz plastyce powięzi mięśni twarzy (SMAS). Cięcie prowadzi się w skórze owłosionej okolicy skroniowej, dalej wzdłuż naturalnej linii przedusznej, wokół płatka usznego i w okolicy zausznej, aż do granicy skóry owłosionej w okolicy karku.
Dowiedz się więcej…
Korekta czubka nosa - chirurgia plastyczna Wrocław

Korekcja czubka nosa

Korekcja czubka nosa polega na modelowaniu ustawienia i wielkości chrząstek skrzydełkowatych lub/oraz skróceniu wolnego brzegu przegrody nosa wraz z kolcem nosowym przednim.
Dowiedz się więcej…
korekcja kształtu nosa - chirurgia plastyczna Wrocław

Korekcja kształtu nosa

Korekcja kształtu nosa polega na zmianie kształtu nosa poprzez redukcję jego wielkości, bądź usunięcie garba, modelowanie szkieletu kostnego i chrzęstnego nosa.
Dowiedz się więcej…
Labioplastyka - chirurgia plastyczna Wrocław

Labioplastyka

Plastyka warg sromowych mniejszych polega na wycięciu nadmiaru śluzówki , tak aby przywrócić prawidłowy stosunek wielkości warg sromowych mniejszych w stosunku do większych.
Dowiedz się więcej…
Korekcja odstających uszu - chirurgia plastyczna Wrocław

Korekcja odstających uszu

Operacja polega na wycięciu część skóry i modelowaniu chrząstki w miejscu odpowiadającym jej prawidłowemu zagięciu – grobelka, a następnie umocowaniu tej chrząstki w prawidłowym ułożeniu niewchłanialnymi szwami nylonowymi.
Dowiedz się więcej…
Liposukcja - chirurgia plastyczna w gabinecie - dr. Aleksandra Łuniewska

Odsysanie tłuszczu – Liposukcja

Odsysanie tłuszczu (Liposukcja) polega na usunięciu złogów tkanki tłuszczowej za pomocą pompy ssącej. Nadaje to ciału szczuplejszy, gładszy kontur. Liposukcja jest zabiegiem modelującym sylwetkę, nie jest to sposób na odchudzenie się.
Dowiedz się więcej…
Medycyna estetyczna Wrocław - lipofilling - dr Aleksandra Łuniewska

Lipofilling

Lipofilling – wypełnianie tłuszczem zapadniętych policzków, cieni pod oczami, ścieńczałych ust, wklęsłych skroni, pogłębionych bruzd i zmarszczek, odmładzanie twarzy.
Dowiedz się więcej…
korekta powiek górnych - chirurgia plastyczna Wrocław

Plastyka powiek górnych

Plastyka powiek górnych polega na usunięciu nadmiaru skóry powieki i ewentualnie tzw. przepuklin tłuszczowych. Może być wykonana jako osobna procedura lub razem z faceliftingiem.
Dowiedz się więcej…
Korekta powiek dolnych - chirurgia plastyczna Wrocław

Plastyka powiek dolnych

Plastyka powiek dolnych polega na usunięciu niewielkiego fragmentu skóry powieki oraz przepuklin tłuszczowych, powodujących nadmierne wybrzuszenie powieki dolnej.
Dowiedz się więcej…
Chirurgia plastyczna Wrocław - plastyka brzucha

Plastyka powłok brzucha

Plastyka powłok brzucha polega na usunięciu nadmiaru zwiotczałej skóry oraz tkanki tłuszczowej i napięciu mięśni ściany brzusznej. Poprawia to wygląd powłok brzusznych zdeformowanych np. po ciąży lub dużej utracie masy ciała.
Dowiedz się więcej…
Korekcja kształtu piersi Chirurgia plastyczna Wrocław

Korekcja kształtu piersi

Korekcja kształtu piersi (Mastopeksja) polega na podniesieniu i poprawie kształtu piersi przez usunięcie nadmiaru skóry i modelowanie tkanki gruczołu piersiowego. Otoczka zostaje przeniesiona wyżej (przy nadmiernym jej rozciągnięciu może również zostać zmniejszona).
Dowiedz się więcej…
Powiększanie piersi Wrocław chirurgia plastyczna

Powiększanie piersi

Powiększanie piersi polega na wprowadzeniu wkładek piersiowych pod gruczoł piersiowy lub pod mięsień piersiowy większy. U osób szczupłych, umiejscowienie implantu pod mięśniem, poprawia kształt piersi bez nadmiernego wypełnienia górnej części piersi.
Dowiedz się więcej…
Redukcja piersi Wrocław - chirurgia plastyczna

Redukcja piersi

Redukcja piersi polega na usunięciu części gruczołu piersiowego wraz ze skórą i tkanką podskórną. Dzięki temu, można uzyskać efekt mniejszych, lżejszych i kształtnych piersi, proporcjonalnych do reszty ciała. Zmniejszeniu podlega także otoczka wokół brodawki.
Dowiedz się więcej…